info en inschrijvingen

Wenst u graag een rondleiding? 
Wij hebben nog enkele plaatsen vrij voor het schooljaar 2018-2019
geboortejaar 2016: 2 plaatsen (instappers)
geboortejaar 2015: volzet (eerste kleuterklas)
geboortejaar 2014: 2 plaatsen (tweede kleuterklas)
geboortejaar 2013: 4 plaatsen (derde kleuterklas)
geboortejaar 2012: 5 plaatsen (eerste leerjaar)
geboortejaar 2011: volzet (tweede leerjaar)
geboortejaar 2010: volzet (derde leerjaar)
geboortejaar 2009: volzet (vierde leerjaar)
geboortejaar 2008: 1 plaats (vijfde leerjaar)
geboortejaar 2007: 4 plaatsen (zesde leerjaar)

Voor inlichtingen en inschrijvingen kan je op school terecht tijdens de schooluren. Het is wenselijk om vooraf telefonisch (014/880635) of per e-mail (directie@freinetschoollille.be) een afspraak te maken. Om in te schrijven breng je de kids-ID van je kind mee.

Het bezoeken van het klasje van de jongste kleuters (of een andere klas) is steeds mogelijk na afspraak met Geert.

Hij vertelt bij een eerste kennismaking uitgebreid hoe de Freinetwerking in onze school in elkaar zit en probeert al jullie vragen te beantwoorden. Daarna volgt een rondleiding door de school en kunnen jullie zelf zien hoe het er in onze klasjes aan toe gaat. Na een kennismaking en rondleiding voor de ouders is het zeker ook mogelijk om een kennismakingsmoment te plannen voor jullie kind(-eren). Ook zij krijgen wat uitleg over de werking van onze school en kunnen  een keertje komen meedoen.  Extra informatie kan je ook terugvinden in “Het ABC van de Vlindertuin“.

Meespeeldagen voor kleuters met workshops!
Twijfel je om je peuter/kleuter in te schrijven in een methodeschool?
Graag eens een kijkje genomen in een Freinetklas?
Kom dan zeker langs!

Hou je agenda vrij voor de volgende meespeeldagen met workshops

(telkens van 8.45u tot 12.20u – ouders zijn uiteraard ook welkom!)

  • 4 oktober 2018: programmeren met kleuters
  • 8 november 2018: illustratietechnieken
  • 13 december 2018: leerwandeling
  • 10 januari 2019: ritme en dans
  • 7 februari 2019: boetseren