info en inschrijvingen

De inschrijvingen zijn open!
We hebben maar enkele plaatsen vrij.

Wenst u graag een rondleiding? Dat kan! Maak hiervoor een afspraak.
De inschrijvingen voor schooljaar 2022 – 2023 starten op 7 maart 2022.

geboortejaar 2020: VOLZET (instappers schooljaar 2022 -2023                                                                      geboortejaar 2019: VOLZET (eerste kleuterklas)   
geboortejaar 2018: VOLZET (tweede kleuterklas)
geboortejaar 2017: VOLZET (derde kleuterklas)
geboortejaar 2016: VOLZET (eerste leerjaar )
geboortejaar 2015: VOLZET (tweede leerjaar)
geboortejaar 2014: VOLZET (derde leerjaar)
geboortejaar 2013: VOLZET (vierde leerjaar)
geboortejaar 2012: 2 plaatsen (vijfde leerjaar)
geboortejaar 2011: 2 plaatsen (zesde leerjaar)

Voor inlichtingen en inschrijvingen kan je op school terecht tijdens de schooluren. Het is wenselijk om vooraf telefonisch (014/880635) of per e-mail (directie@freinetschoollille.be) een afspraak te maken.
Om in te schrijven breng je de kids-ID van je kind mee.

Het bezoeken van het klasje van de jongste kleuters (of een andere klas) is steeds mogelijk na afspraak met Pieter.

Hij vertelt bij een eerste kennismaking uitgebreid hoe de Freinetwerking in onze school in elkaar zit en probeert al jullie vragen te beantwoorden. Daarna volgt een rondleiding door de school en kunnen jullie zelf zien hoe het er in onze klasjes aan toe gaat. Na een kennismaking en rondleiding voor de ouders is het zeker ook mogelijk om een kennismakingsmoment te plannen voor jullie kind(-eren). Ook zij krijgen wat uitleg over de werking van onze school en kunnen  een keertje komen meedoen.  Extra informatie kan je ook terugvinden in “Het ABC van de Vlindertuin“.

Meespeeldagen voor kleuters met workshops!
Twijfel je om je peuter/kleuter in te schrijven in een methodeschool?
Graag eens een kijkje genomen in een Freinetklas?
Kom dan zeker lang